O nas

Firma Dol-ek to producent elementów małej architektury, działający na rynku od 1991r. Wszystkie dostępne w katalogu firmy produkty są unikatowe i zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów. Projekty prototypów mebli ogrodowych, parkowych i miejskich powstałe na początku działalności firmy, zostały udoskonalone o poprawki uwzględniające nasze własne wyniki testów wyrobów oraz komentarze klientów. Od momentu założenia firmy do dziś, stale poszerzamy naszą ofertę i otwieramy się na nowe możliwości współpracy. Oprócz dostarczania gotowych wyrobów, oferujemy także transport i montaż zamówionych mebli i urządzeń oraz pomoc w aranżacji przestrzeni miejskich i podmiejskich. Nasze realizacje znajdują się na terenie całego kraju.

Wszystkie nasze kolekcje mebli miejskich są spójne i kompatybilne. Poszczególne elementy z łatwością można łączyć i uzupełniać, wraz z upływem czasu. Oferujemy zestawy mebli miejskich takie jak ławki, stoły, donice, czy kosze, a także gotowe rozwiązania na place zabaw, ścieżki edukacyjne, do parków i ogrodów. W naszym szerokim katalogu produktów znajdują się pozycje w zróżnicowanej stylistyce: klasycznej, nowoczesnej, minimalistycznej. Stosujemy najwyższej jakości materiały i bogatą kolorystykę, a ponadto oferujemy możliwość indywidualnego ustalenia szczegółów zamówienia. 

Zaufało nam już wielu prestiżowych klientów, a nasze wyroby zdobią przestrzeń publiczną licznych miejsc na terenie całej Polski.

  • BEZPIECZEŃSTWOnasze wyroby są stabilne, wytrzymałe na obciążenia, pozbawione ostrych krawędzi, nie brudzą farbą
   i żywicą, są solidnie montowane do podłoża. Produkty przeznaczone na place zabaw są przyjazne dzieciom - wykonane
   z obowiązującymi w Polsce normami PN-EN 1176 i PN-EN 1177.

  • WYGODAoptymalne parametry osiągnięte podczas wieloletnim testom zapewniają komfort wypoczynku.

  • TRWAŁOŚĆnasze wyroby przeznaczone są na otwarte tereny, dlatego też stosujemy najwyższej klasy materiały, malowanie proszkowe, impregnaty i ocynk ogniowy. Grube deski możemy dodatkowo wzmocnić profilami stalowymi. Specjalny montaż na cokołach betonowych zabezpiecza je przed kradzieżą i zapewnia stabilność w trakcie użytkowania.

  • ESTETYKA – wyroby, jako trwałe elementy krajobrazu, wykonane z naturalnych materiałów, podnoszą walory otoczenia.

  • ŁATWOŚĆ MONTAŻU – złożenie wyrobu jak i przytwierdzenie do podłoża jest proste i nie wymaga specjalnych kwalifikacji.

  • TRANSPORT – dostarczamy każdą ilość wyrobów do dowolnego miejsca w kraju.

  • ELASTYCZNOŚĆ – na życzenie klientów wykonujemy różne modyfikacje typowych modeli lub projektujemy zupełnie nowe.

  • TERMINY – wszystkie modele posiadamy w ciągłej sprzedaży. Większe zamówienia realizujemy w terminach 2 –3 tygodniowych.

  • GWARANCJA JAKOŚCI – 2 lata.

Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu więcej informacji i odpowie na wszelkie dodatkowe pytania. Zachęcamy do kontaktu.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.