Filtruj według

Materiał (konstrukcja):

Materiał (konstrukcja):

Siłownie zewnętrzne

Siłownie zewnętrzne to siłownie plenerowe, umożliwiające wykonywanie ćwiczeń na świeżym powietrzu. Firma Dol-ek jest producentem siłowni zewnętrznych, nazywanych również siłowniami outdoorowymi czy siłowniami parkowymi. Zdrowy tryb życia to jeden z najważniejszych elementów dbania o zdrowie, dobre samopoczucie i ciało. W trosce o naszych klientów stworzyliśmy linię Siłowni zewnętrznych. Urządzenia są ogólnodostępne. Skierowane są przede wszystkim dla starszych użytkowników, bardziej świadomych konsekwencji nieprawidłowego korzystania z tych urządzeń.

Proponowane urządzenia siłowni zewnętrznej pozwalają na ciekawe zagospodarowanie każdej przestrzeni, również obok placów zabaw - przy zachowaniu wymaganych warunków bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać, że urządzenia siłowni zewnętrznych, siłowni plenerowych nie mogą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzeń placu zabaw ani jako wyposażenie placu zabaw.

Siłownie zewnętrzne dostępne są w formie urządzeń montowanych samodzielnie, połączonych ze słupem lub pylonem oraz jako pary urządzeń połączonych słupem lub pylonem. Na słupie montażowym i pylonie umieszczona jest instrukcja korzystania z urządzeń. Elementy siłowni zewnętrznej są proste w formie oraz intuicyjne w użyciu. W naszej ofercie znajdą Państwo: rowerki, orbitreki, prasy ręczne i nożne, twistery, wahadła, biegacze, drabinki, podciągi, wioślarze, drążki, pylony i wiele innych.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry