Filtruj według

Rodzaj ławki:

Rodzaj ławki:

Materiał (noga ławki):

Materiał (noga ławki):

Ławki betonowe i ławki kamienne

Ławki betonowe to typowe ławki parkowe i ławki miejskie. Główną zaletą jest ich wytrzymałość i niezwykła odporność na wszelkiego rodzaju akty wandalizmu, które gwarantuje m.in. trwały montaż do podłoża. Prezentowane modele ławek z betonu to głównie: ławki wolnostojące oraz ławki wkopywane. Pierwszy wariant umożliwia swobodne przestawienia mebla w dowolne miejsce, drugi jest opcją stałą. 

Ławki żelbetowe. Ławki o nogach żelbetowych cechuje masywna konstrukcja oraz solidne posadowienie, co decyduje o ich niezwykłej trwałości i długowieczności. Wzmocnienie konstrukcji elementami stalowymi podnosi jej wytrzymałość. Granit zastosowany w modelach ławek w naturalny sposób uszlachetnia każdą przestrzeń.

Ławki kamienne to modele, które pięknie ozdobią każdy ogród. Do pięknej kamiennej ścieżki, murka ogrodowego i stolika z kamienia pasować będzie naturalnie jedynie solidnie wykonana ławka z kamienia. Zakup tego typu mebla ogrodowego to inwestycja na lata. Solidność wyrobu, jak i jakość zastosowanych materiałów gwarantują długoletnie użytkowanie. Tego rodzaju ławki sprawdzą się również jako ławki miejskie, czy ławki parkowe. 

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry