Filtruj według

Rodzaj ławki:

Rodzaj ławki:

Materiał (noga ławki):

Materiał (noga ławki):

Ławki żeliwne i ławki aluminiowe

Klasyczne połączenie solidnego żeliwa i drewna stanowi o estetyce ławek żeliwnych z naszej oferty. Tego typu modele są ponadto niezwykle solidne i posiadają uniwersalne zastosowanie. Można je także łączyć z innymi wyrobami z naszej oferty, jak np. stołami ogrodowymi, czy koszami na śmieci.

Ławki żeliwne dobrze wkomponują się w zabytkowe starówki miejskie oraz w historyczne parki i ogrody. Zastosowanie żeliwa do odlewów pozwala na urozmaicenie konstrukcji wyrobu. W naszej ofercie posiadamy ławki z odlewów żeliwnych o fantazyjnych wykończeniach nóg, np. w kształcie liści winogron, pnączy roślin, czy nawiązujące do stylu art-deco. Ławki żeliwe to ławki zapewniające świetny wypoczynek i cechujące się królewskim wyglądem!

Ławki aluminiowe do ogrodu czy przestrzeni miejskiej mogą mieć bardziej uniwersalne zastosowanie. Łatwiej je przenosić ze względu na lekkość konstrukcji. Nowoczesna forma niektórych modeli ławek aluminiowych sprawia, że świetnie pasować będą zarówno do miejskich przestrzeni zewnętrznych, jak i wnętrz galerii handlowych, pasażów zakupowych, czy placówek użyteczności publicznej. To typowe ławki miejskie, ławki parkowe i ogrodowe.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-36 z 48 pozycji

Aktywne filtry